VJEN NË JETË MARA/ Prezantuesja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
VJEN NË JETË MARA/ Prezantuesja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

VJEN NË JETË MARA/ Prezantuesja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram”, prezantuesja e njohur Kaltrina Mikushnica ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka publikuar foton e parë me të bijën e porsalindur, të cilën e ka pagëzuar me emrin Mara.

Kujtojmë se lajmin e shtatzënisë së saj Kaltrina e dha për herë të parë në dasmën e Elitës dhe Gjikos.