Dafina Zeqirin apo Elvana Gjatën? Ja kë zgjedh Adrola Dushi mes dy këngëtareve (FOTO) - AlpeGossip
Dafina Zeqirin apo Elvana Gjatën? Ja kë zgjedh Adrola Dushi mes dy këngëtareve (FOTO)

Dafina Zeqirin apo Elvana Gjatën? Ja kë zgjedh Adrola Dushi mes dy këngëtareve (FOTO)

Adrola Dushi është një ndër emrat më të suksesshëm në modeling. Shpesh ëhstë cilësuar edhe si një ndër vajzat më të bukura shqiptare. Por kët herë është vënë mes zgjedhjes së dy këngëtareve të njohura; dafina Zeqiri apo Elvana Gjata
Dafinën e kam shoqe, e kam mike, e dua pa fund. Janë të ndryshme të dyja. Di cdo këngë të Elvana Gjatës, ato që ka bërë për dashurinë. Por zgjedh Dafinën, e kam shumë mike’, u shpreh Adrola e dhe pse ndihej në siklet që duhej të zgjidhte.