"ËSHTË E EGËR DHE MË PUTH ME PASION"/ 24 vjeçari rrëfen eksperiencën seksuale me një 44 vjeçare - AlpeGossip
“ËSHTË E EGËR DHE MË PUTH ME PASION”/ 24 vjeçari rrëfen eksperiencën seksuale  me një 44 vjeçare

“ËSHTË E EGËR DHE MË PUTH ME PASION”/ 24 vjeçari rrëfen eksperiencën seksuale me një 44 vjeçare

Një djalë 24 vjeçar ka rrëfyer historinë e tij seksuale me një 44 vjeçare.

Kjo e fundit, siç thotë djali, është motra e njerkut të tij, transmeton Indeksonline.

“Ishim në një ndejë familjare, njerku dhe nëna ime po festonin 9 vjetorin e tyre të martesës. Aty erdhi edhe motra e njerkut që kisha vite pa e parë ndonëse ajo ishte kujdesur per mua kur isha i vogel. Ishte veshur në të bardha dhe dukej tejet joshëse. U ulë pranë meje dhe nisi të më ngacmojë rreth jetës sime seksuale”, thotë ai.

Tutje, vazhdon ai “Ajo nisi t`i lëvizë duart lartë e më lartë këmbës sime dhe më përshpëriti në vesh duke më thënë që të shkoj e ta kërkoj më vonë”.

Kur të gjithë kishin shkuar për të fjetur, djali kishte trokitur në dhomën e gruas e cila ishte afër me të tijën.

“Ajo më shtyu brenda, e mbylli derën dhe nisi të më puthë me pasion. Krejt çka më tha është `bëj dashuri me mua`. Ishte e egër”, ka thënë djali, transmeton Indeksonline.

“Ajo u sigurua që të bëjmë seks edhe ditën e fundit që kishim për të qëndruar bashkë. Që nga ajo kohë ne kemi shkruar herë pas here dhe më ka ftuar që të shkoj për vizitë në ndonjë vikend. Të shkoj apo jo?”, pyet djali tani psikologen.

Ja si i përgjigjet psikologia Deidre:

Nuk është një ide e mrekullueshme pasi po kalon shumë kufij.

Teknikisht, nuk është e paligjshme anipse është kujdesur për ty kur ke qenë i vogël, por dyshoj që familja juaj do të ishte e lumtur me ju të dy bashkë, tranmeton Indeksonline.

Ju e keni njohur stilin e saj provokues si adoleshent dhe ajo nuk ka ndryshuar. Ajo duhet të kishte mbetur një person i besuar në jetën tënde, por ajo është ngatërruar me ujërat duke ju joshur në seks, gjë të cilën edhe ajo e di se do e shokojë familjen tua