NGA AURELA GAÇE TE BLEONA QERETI/ Fotoja me bikini e Manjola Nallbanit vë në “lëvizje” VIP-at – AlpeGossip
NGA AURELA GAÇE TE BLEONA QERETI/ Fotoja me bikini e Manjola Nallbanit vë në “lëvizje” VIP-at

NGA AURELA GAÇE TE BLEONA QERETI/ Fotoja me bikini e Manjola Nallbanit vë në “lëvizje” VIP-at

Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila gjithmonë shfaqet shumë në formë.

Por së fundmi ajo ka publikuar një foto një Instagram, buzë detit me bikini të zeza ku ka nxjerrë në format e saj trupore.  Jo vetëm komentuesit e ka kanë përgëzuar për trupin por edhe një sërë këngëtarësh të njohur.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Irma Libohova, Bleona Qereti dhe shumë të tjera.