Roani i vogël është aq i rritur sa bën ”sherr” me nënën e tij tani… (FOTO) – AlpeGossip
Roani i vogël është aq i rritur sa bën ”sherr” me nënën e tij tani… (FOTO)

Roani i vogël është aq i rritur sa bën ”sherr” me nënën e tij tani… (FOTO)

Vitin që shkoi, modelja e njohur Majlinda Zeka përjetoi ndjenjën më të bukur duke u bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja e cila ka kohë që ka pushtuar mediet rozë që nga momenti kur u bë nënë dëshmoi se është një nënë shumë e përkushtuar.

Këtë mëngjes duket se Roani i vogël është nxehur me ushqimin e tij, dhe e ka hedhur tutje duke bërë pak rrëmujë për mamin e tij.

Këtë gjë e ka zbuluar Majlinda Zeka, në Instasoryn e saj, ku e përshkruan foton ” Roan sherri”.

Duket se Majlinda kalon shumë kohë me Roanin dhe gati janë bërë të pandashem me njeri-tjetrin.