DY GRA HUTOJNË KALIMTARËT/ Zhvishen lakuriq dhe lyejnë trupin me reçel (VIDEO) – AlpeGossip
DY GRA HUTOJNË KALIMTARËT/ Zhvishen lakuriq dhe lyejnë trupin me reçel (VIDEO)

DY GRA HUTOJNË KALIMTARËT/ Zhvishen lakuriq dhe lyejnë trupin me reçel (VIDEO)

Dy gra ikanë hutuar kalimtarët në sheshin kryesor të Mançesterit në Angli, pasi qëndruan të zhveshura në një stol, ndërsa trupin e kishin lyer me reçel luleshtrydhesh.

Ato qëndruan në atë formë se një pjesë ë përformancës artistike, derisa nuk iu shkuan dy policë.

Ata i këshilluan që të mbulohen dhe të largohen prej aty, teksa hapësira ishte mbushur me të pranishëm që filmonin me telefonë.

Ende nuk dihet se kush është organizatori i kësaj shfaqjeje të pazakontë, që përfundoi pa dhënë ndonjë mesazh konkret.

DY GRA