“LALI, LALI”/ Nuk është e vetmja këngëtare në familje, Ledina Çelo na prezanton me nipin muzikant (FOTO) – AlpeGossip
“LALI, LALI”/ Nuk është e vetmja këngëtare në familje, Ledina Çelo na prezanton me nipin muzikant (FOTO)

“LALI, LALI”/ Nuk është e vetmja këngëtare në familje, Ledina Çelo na prezanton me nipin muzikant (FOTO)

Ledina Çelo është këngëtarja e njohur shqiptare e cila së fundmi ka bërë të ditur për fansat se në familjen e saj nuk është e vetmja që merret me muzikë. Ajo ka njohur njerëzit me nipin e talentuar i cili duket se i është futur muzikës.

Ai quhet Majk Çelo dhe nuk është vetëm një i ri me zë të bukur po edhe tërheqës. Majk ka publikuar videoklipin e tij të pare me titull  “Lali lali”.

Për këtë këngë, ai ka bashkëpunuar me dy profesionistë të muzikës, një francez dhe një gjerman ndërsa duket se Ledina ndihet tepër krenare për nipin e saj.