Tuna i futet me “kokë” punës/ Ekspozon për herë të parë …(FOTO) – AlpeGossip
Tuna i futet me “kokë” punës/ Ekspozon për herë të parë …(FOTO)

Tuna i futet me “kokë” punës/ Ekspozon për herë të parë …(FOTO)

Tashmë që prej lindjes së djalit të saj Tianit, këngëtarja e njohur shqiptare ka bërë një periudhë pushimi. Ajo ka dashur ti përkushtohet tërësisht vogëlushit të saj deri në momentin që të jetë gati. Disa foto të saja me Darko Dimitrov disa ditë më parë na kanë paraljmëruar se ajo është gati për t’ju rikthyer muzikës.

Ne kemi vënë re që pas lindjes Tuna nuk e ka ekspozuar trupin e saj. Por sot në disa video të publikuara nga kampionja e fitnesit Getta Beqa kemi parë që Zogu më i mirë prej krejtve po stërvitet për të rikthyer edhe njëherë format e saj dhe siç ka shkruar edhe kampionja Beqa ajo është edhe një motivim për të gjitha vajzat . Kjo është hera e parë që e shohim trupin e Tunës në një plan të plotë që pas lindjes.