Shoqja e ngushtë dhunon fizikisht Baby G/ Do SHOKOHENI kur të merrni vesh arsyen (FOTO) – AlpeGossip
Shoqja e ngushtë dhunon fizikisht Baby G/ Do SHOKOHENI kur të merrni vesh arsyen (FOTO)

Shoqja e ngushtë dhunon fizikisht Baby G/ Do SHOKOHENI kur të merrni vesh arsyen (FOTO)

Këngëtarja e Kosovare është shpesh herë e përfolur në mediat rozë, si për karrierën edhe për shqipen e saj gjysmake. Duke qenë se këngëtarja është rritur në Angli ajo ka shumë vështirësi në të folurin e gjuhës shqipe.

(Postimet e këngëtares)

Në postimin e saj Baby G tregon se shoqja e saj Bleta Gashi e ka dhunuar fizikisht bashkë me tre persona të tjerë vetëm se po hante në makinë. Nuk dihet nëse ky është një skenar i këngëtares, apo kjo është një ngjarje e vërtetë, dhe nëse ka ndodhur kështu cila mund të ketë qenë arsyeja e vërtetë.