Publikoi FOTO me të, a është ky mashkulli me 10 milionë ndjekës me të cilin po del Enca? – AlpeGossip
Publikoi FOTO me të, a është ky mashkulli me 10 milionë ndjekës me të cilin po del Enca?

Publikoi FOTO me të, a është ky mashkulli me 10 milionë ndjekës me të cilin po del Enca?

Enca Haxhia është një nga këngëtarët më të përfolura shqiptare, e cila gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e mediave. Ajo sapo ka publikuar këngën më të re me reperin Don Phenom “Kujt po i han” që po rezulton mjaft e suksesshme.

E ftuar së fundmi në “Prive” këngëtarja zbuloi për veten 10 të pathëna. Ajo si rrallëherë foli edhe për jetën private ku zbuloi se kohëve të fundit po del me një mashkull të njohur i cili numëron 10 milion rreth ndjekës.

Por kush është ai? Nëse menduat se është djali me të cilin Enca publikoi foto para pak ditësh ku shkroi: “Darkë me një tjetër RH”, gaboheni, sepse sipas intv.al djali në foto është kushëriri i saj, i biri i avokatit të njohur Maksim Haxhia dhe quhet Renis Haxhia. Prandaj Enca vendosi ato iniciale.