Meshkujt SHQIPTARË s’dinë të ngacmojnë femrat?! Ky postim i Kejvinës nuk do t’ju pëlqejë aspak djema – AlpeGossip
Meshkujt SHQIPTARË s’dinë të ngacmojnë femrat?! Ky postim i Kejvinës nuk do t’ju pëlqejë aspak djema

Meshkujt SHQIPTARË s’dinë të ngacmojnë femrat?! Ky postim i Kejvinës nuk do t’ju pëlqejë aspak djema

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të shoëbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun. Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

Mirëpo një foto e fundit e saj është një mesazh nga një fanse e cila ka dashur të bëjë një statistike për mënyrën se si një femër do që t’i flasë mashkulli të cilin simpatizon. E lidhur me këtë ka dhënë dy alternativa. Por në fund ka kërkuar të publikohen përgjigjet, pasi meshkujt shqiptarë vuajnë për ide. Ka të drejtë?!