“JAM E SIGURT SE DO JU PËLQEJË SHUMË”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj japin lajmin e shumëpritur (FOTO) – AlpeGossip
“JAM E SIGURT SE DO JU PËLQEJË SHUMË”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj japin lajmin e shumëpritur (FOTO)

“JAM E SIGURT SE DO JU PËLQEJË SHUMË”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj japin lajmin e shumëpritur (FOTO)

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej kohësh komentohen për një lidhje të mundshme.
Edhe pse janë bashkë në pothuajse çdo vend, dyshja ende nuk kanë pohuar apo mohuar lidhjen.

Fansat e kanë pyetur këngëtaren nëse do të bëjë një bashkëpunim me Gencin dhe ajo u tregoi lajmin e pritur atyre.

“E kemi gati. Dhe jam e sigurtë që do ju pëlqejë shumë”, ka shkruar ajo.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja kësaj radhe për fansat e tyre, pas dy dueteve që kishin bashkë.