NJË KAFE NË BLLOK PAS PUNE/ Moderatorët e emisionit të mëngjesit shfaqen në publik duke… (FOTO) – AlpeGossip
NJË KAFE NË BLLOK PAS PUNE/ Moderatorët e emisionit të mëngjesit shfaqen në publik duke… (FOTO)

NJË KAFE NË BLLOK PAS PUNE/ Moderatorët e emisionit të mëngjesit shfaqen në publik duke… (FOTO)

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë dy nga moderatorët më simpatikë të Top Channel.

Së bashku ata drejtojnë emisionin e mëngjesit “Wake up” por mesa duket u pëlqejnë të rrinë në shoqërinë e njëri tjetrit edhe pas pune.

Moderatorët janë kapur “mat” teksa shijojnë një kafe në zonën e ish Bllokut.

Nuk dihet nëse po diskutojnë për çështje pune apo mes tyre ka diçka më shumë…