Ju kishte munguar një pozë seksi nga Oriola Marashi? Modelja godet sërish (FOTO) – AlpeGossip
Ju kishte munguar një pozë seksi nga Oriola Marashi? Modelja godet sërish (FOTO)

Ju kishte munguar një pozë seksi nga Oriola Marashi? Modelja godet sërish (FOTO)

Pas fotos ‘ujë dhe sapun’ që publikoi mamaja e saj, Oriola iu rikthehet sërish pozave të nxehta.

Modelja poston këtë foto ku duket e veshur vetëm me reçipeta dhe mbi të cilën shkruan ‘përbërës të freksët’. Mesa duket anëtares së OTR, i pëlqen të flasë me kode pasi na mbetet vetëm të hamendësojmë për atë çfarë ka dashur të thotë.