Beatrix thyen premtimin e dhënë! Këngëtarja seksi i rikthehet dhe një herë vesit të KEQ (FOTO) – AlpeGossip
Beatrix thyen premtimin e dhënë! Këngëtarja seksi i rikthehet dhe një herë vesit të KEQ (FOTO)

Beatrix thyen premtimin e dhënë! Këngëtarja seksi i rikthehet dhe një herë vesit të KEQ (FOTO)

Beatrix na tregoi se ndoshta ky është premtimi i vetëm që nuk mund të mbajë.

Këngëtarja dy vite më parë. Me anë të një statusi të bërë në rrjetin e saj social, ishte betuar se nuk do ta konsumonte më cigaren, duke renditur edhe arsyet. Ndërsa tani pas dy vitesh, Trixa shfaqet me një cigare hashash në dorë teksa ecën në rrugët e Amsterdamit. Mos ndoshta duhet të na thotë diçka?