DITËLINDJET E 13 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Robbie Williams tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 13 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Robbie Williams tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 13 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Robbie Williams tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 13 shkurt  2019: Ky është një vit në të cilin një udhëtim do të jetë baza e një ndryshimi të madh për jetën tuaj. Ky udhëtim nuk është domosdoshmërish jashtë vendit

 

 

Prisni mrekulli të ndryshme ose mundësi të papritura që do t’ju ndihmojnë të kuptoni planet tuaja dhe për të prekur gjëra të panjohura për ju deri më tani.

 

Në jetën tuaj të dashurisë, do të përjetoni dhe do të merrni atë që është më e mira për ju. Tregohuni të hapur dhe pranoni gjithçka që do t’ju jepet në këtë plan. Meshkujt duhet të shmangin konfliktet sepse gjërat e mira që Fati do t’ju japë këtë vit, mund të arrihen vetëm dëshirë nëse largoni energjinë negative rreth jush.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Lin Gengxin, 30 (Aktor)

 

Aston Merrygold, 30 (Këngëtar)

Memphis Depay (Futbollist)

Rafael Márquez (Fubollist)

Robbie Williams, (Kompozitor)

Katie Hopkins, 43 (Personalitet i medias)

/AlpeNews.al