BASHKËSHORTI I ERMINA ÇUNMULAJT ËSHTË SËMURË/ Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet (FOTO) – AlpeGossip
BASHKËSHORTI I ERMINA ÇUNMULAJT ËSHTË SËMURË/ Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet (FOTO)

BASHKËSHORTI I ERMINA ÇUNMULAJT ËSHTË SËMURË/ Ja çfarë po bën ajo bashkë me vogëlushet që ai të shërohet (FOTO)

Bashkëshorti i modeles së njohur shqiptare Emina Çunmulaj është sëmurë dhe këtë e ka zbuluar për ndjekësit vetë bukuroshja përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Rikujtojmë se Emina herë pas here ndan me personat që e ndjekin momente gjatë përditshmërisë së saj, ku shumicën e rasteve “protagoniste” janë dy vogëlushet Ella dhe Mia.

Në postimin e fundit të modeles shfaqet e gjithë familja pranë njëri-tjetrit teksa po suportojnë babin Sam Nazarian që të shërohet pasi sipas Eminës ai është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

“Duke i dhënë babit shumë dashuri teksa po shërohet”, mbishkruan Çunmulaj.

Një veprim për t’u marrë shembull, apo jo?