REPERI SHQIPTAR FLET PËR ATENTATIN ME ARMË/ Zbulon si iu shmang plumbave dhe i vrau të gjithë – AlpeGossip
REPERI SHQIPTAR FLET PËR ATENTATIN ME ARMË/ Zbulon si iu shmang plumbave dhe i vrau të gjithë

REPERI SHQIPTAR FLET PËR ATENTATIN ME ARMË/ Zbulon si iu shmang plumbave dhe i vrau të gjithë

Reperi Sin Boy, emri i të cilit është Agustin Gega u bë i njohur për publikun shqiptar pas projektit muzikor me Rina Balaj.

Për herë të parë, ai zbuloi historinë e tij në burg dhe lidhjen e tij me këngën.

“Kam bërë 7 vjet burg dhe aty bërë gjitha tatuazhet se nuk kisha cfarë të bëja, shkruaja këngë, bëja tatuazhe. Kur dola nga atje, u bëra njish. Po të kthehemi pas në atë ditë, unë isha në semafor dhe një makinë e tipit “Jeep” mu afrua. 

Tentuan të më vrisnin njësoj si reperin XXXTentacion dhe filluan të qëllonin me armë dhe unë iu shmanga të gjithë plumbave. Pas kësaj, unë ia ktheva plumbat dhe vdiqën të gjithë, por unë jam ende gjallë. Prandaj them se jam më i miri se kush përpiqet të më qëllojë, ia kthej”, tha ai për SevenBizz.