ZHGËNJEHET NGA TEA DHE MBAN ANËN E SHQIPES/ Andi: E ofendoi kur tha… (FOTO) – AlpeGossip
ZHGËNJEHET NGA TEA DHE MBAN ANËN E SHQIPES/ Andi: E ofendoi kur tha… (FOTO)

ZHGËNJEHET NGA TEA DHE MBAN ANËN E SHQIPES/ Andi: E ofendoi kur tha… (FOTO)

Marrëdhënia mes Andit dhe Teas në “Përputhen” duket se është ftohur dhe kjo gjë u pa dhe gjatë puntatës së sotme. Në debatin e Shqipes dhe Teas, Andi i doli në krah Shqipes.

“Unë blej sallatë aq sa blen ti libra”, i tha Tea Shqipes teksa Andi i doli në krah kësaj të fundit.

Andi u shpreh se i vjen keq për atë që tha Tea pasi ajo deklaratë ishte një ofendim.

“Më erdhi keq me Tean. E ofendoi Shqipen kur tha unë blej sallatë aq sa blen ti libra. Shqipja thjesht dha një opinion”, tha Andi.