VAZHDOJNË TË JENË KRAH NJËRI-TJETRIT/ Arbenita ndan pamje intime me Feron në shtrat (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
VAZHDOJNË TË JENË KRAH NJËRI-TJETRIT/ Arbenita ndan pamje intime me Feron në shtrat (FOTO+VIDEO)

VAZHDOJNË TË JENË KRAH NJËRI-TJETRIT/ Arbenita ndan pamje intime me Feron në shtrat (FOTO+VIDEO)

Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media dhe nga publiku. Ato janë ndarë dhe ribashkuar shpesh, duke mos i kursyer postimet në rrjete sociale.

Vetëm pak kohë më parë dyshja janë përfolur për ndarje, mirëpo ato vazhdojnë të jenë krah njëri-tjetrit. Së fundmi, Arbenita ka publikuar në Instastory një video intime pranë reperit.

Në videon në fjalë, çifti shfaqen të shtirë në shtrat. Fero i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij.

View this post on Instagram

Fero dhe Arbenita 😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on