Edi Rama dhe Sulltanesha Kosem/Ana Lika bën lidhjen mes këtyre dy personazheve…[FOTO] – AlpeGossip
Edi Rama dhe Sulltanesha Kosem/Ana Lika bën lidhjen mes këtyre dy personazheve…[FOTO]

Edi Rama dhe Sulltanesha Kosem/Ana Lika bën lidhjen mes këtyre dy personazheve…[FOTO]

Ditën e sotme kryeministri Rama e nisi me lajmin se do të ndërtohet një spital i ri në Sarandë, lajm ky që mesa duket nuk ka shpëtuar nga syri i aktores Ana Lika.

Me dy foto të postuara në Instastory, Ana ka dhënë mendimin e saj për këtë ngjarje teksa nuk ka nguruar të krijojë edhe një episod goxha funny.

Në foton e parë të kapur screenshot nga video që publikoi kryeministri, Ana Lika e falënderon këtë të fundit ndërsa në foton e dytë bukuroshja e showbizz-it shkruan: “Një foto gjatë punimeve të spitalit “Sulltanesha Kosem” në Sarandë”.

Kur imagjinata nuk njeh limite! Bravo Ana Lika.