LULE DHE NGJYRA/ Detajet në fustanet e VIP-eve që na bënë “të dashurohemi”. Nga Aurela Hoxha tek… (FOTO) – AlpeGossip
LULE DHE NGJYRA/ Detajet në fustanet e VIP-eve që na bënë “të dashurohemi”. Nga Aurela Hoxha tek… (FOTO)

LULE DHE NGJYRA/ Detajet në fustanet e VIP-eve që na bënë “të dashurohemi”. Nga Aurela Hoxha tek… (FOTO)

Këtë vit me sa duket stilistët e mëdhenj të modës janë të ndarë mes fustaneve një ngjyrësh dhe atyre me dizajn me lule, apo me dizajn me forma të ndryshme gjeometrike shumë ngjyrëshe.

Femrat e njohura shqiptare tashmë e kanë bërë zgjedhjen e tyre dhe kanë publikuar fotot e tyre me fustane shumëngjyrësh

Por kush dominojnë më shumë? Nga një vështrim në “Instagram” më dominues janë fustanet me lule, por po aq të bukur janë ata me detaje të ndryshme shumëngjyrëshe, të cilët me prerjet e tyre të veçantë na tregojnë plot stil dhe na bëjnë të ndihemi komod.

Xhemi Shehu

Roza Lati

Aurela Hoxha

Luana Vjollca

Morena Taraku

Xhensila Myrtezaj

Alba Hoxha

Lori Hoxha

Marina Vjollca

Ilda Bejleri