FESTON SOT 10 VJETORIN E BRAND-T/ Victoria Beckham publikon setin me “poza të nxehta” – AlpeGossip
FESTON SOT 10 VJETORIN E BRAND-T/ Victoria Beckham publikon setin me “poza të nxehta”

FESTON SOT 10 VJETORIN E BRAND-T/ Victoria Beckham publikon setin me “poza të nxehta”

Stilistja e njohur Victoria Beckham feston sot 10 vjetorin e brand-t të saj. Ajo ka publikuar  disa foto ku si gjithmonë ajo di të suprizoj me çmendurit dhe kreavtitetin e saj.

E veshur me bikini body nude edhe  taka ngjyrë të bardha Victoria realizoi poza të nxehta dhe tepër joshëse ,të cilat u komentuan menjëherë nga ndjekësit.

Epo vetëm zonja Beckham di të jetë gjithmonë suprizuese për fansat.