VAZHDON PUHSIMET NË MONACO/ Doli me pantallona zbërthyer në mes të Monte Carlos, ndaj Luanës merret vendimi i papritur (FOTO) – AlpeGossip
VAZHDON PUHSIMET NË MONACO/ Doli me pantallona zbërthyer në mes të Monte Carlos, ndaj Luanës merret vendimi i papritur (FOTO)

VAZHDON PUHSIMET NË MONACO/ Doli me pantallona zbërthyer në mes të Monte Carlos, ndaj Luanës merret vendimi i papritur (FOTO)

Këngëtarja e njohur Luana Vjollca vazhdon prej disa ditësh pushimet në Monte Carlo, Monaco. Profili i saj i instagramit është mbushur plot me foto nga vendet ku ajo ka shëtitur së fundmi, me anë të të cilave Luana i ka mbajtur ndjekësit e informuar rreth udhëtimit të saj.

Ditën e djeshme ajo publikoi një foto ku deklaronte se Monte Carlo ishte tanimë qyteti i saj i preferuar. Foto në të cilën Luana shfaqej joshëse e veshur me pantallona të shkurtër, të cilët i kishte zbërthyer.

Fotoja në fjalë është fshirë nga profili i Luanës pasi siç duket komentet e shumta rreth saj nuk janë pëlqyer nga këngëtarja. Mirëpo, e njëjta foto, është postuar dhe në revistën e njohur “Monaco Today”.

Vlen për t’u përmendur që është hera e dytë që imazhi i Luanës qarkullon në këtë revistë, çfarë do të thotë se mediat të huaja janë magjepsur vërtetë nga figura e saj.