Bën tatuazh në mes të ballit/ Linda Morina “lë fansat gojëhapur” (FOTO) – AlpeGossip
Bën tatuazh në mes të ballit/ Linda Morina “lë fansat gojëhapur” (FOTO)

Bën tatuazh në mes të ballit/ Linda Morina “lë fansat gojëhapur” (FOTO)

Linda Morina është një prej personave më të komentuar të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekur në rrjetin social Instagram.
Ditën e sotme ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur në postimin e fundit me një tatuazh në ballë; shqiponjën dykrenare me shkronjat “UÇK” të shkruara në mes të saj.

“Personit që i bën tagg ka për të bërë një tattoo si i imi.”- ka shkruar Linda në postimin që ka marrë qindra reagime nga ndjekësit.