"Do ta luaj"/ Ronela Hajati publikon klipin e ri! Këngëtarja ka NDRYSHUAR aq sa nuk njihet... (VIDEO) - AlpeGossip
“Do ta luaj”/ Ronela Hajati publikon klipin e ri! Këngëtarja ka NDRYSHUAR aq sa nuk njihet… (VIDEO)

“Do ta luaj”/ Ronela Hajati publikon klipin e ri! Këngëtarja ka NDRYSHUAR aq sa nuk njihet… (VIDEO)

Vetëm një muaj pas suksesit të këngës “Maje Men”, këngëtarja Ronela Hajati ka gati surprizën e rradhës. Ronela sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Do ta luaj”, që me siguri do të jetë kolona zanore e kësaj vere.

“Do ta luaj” është produksioni muzikor që mban firmën e vetë këngëtares, pasi ka punuar jo vetëm për tekstin por edhe për muzikën e hitit më të ri.

Në videoklipin e xhiruar në Tiranë, Ronela shfaqet duke përndjekur këmba këmbës një djalë dhe kërkon të tërheqë vëmendjen e tij. Si gjithmonë, këngëtarja shfaqet tejet e veçantë me paraqitjen e saj. Ndaj ka eskperimentuar jo vetëm me veshjet ekstravagante, por edhe me modelet e ndryshme të flokëve.