PUTHJE NË RRUGË, SHAMPANJË DHE NJË FESTË SURPRIZË/ 22-vjetori i Bella-s na frymëzoi (FOTO) – AlpeGossip
PUTHJE NË RRUGË, SHAMPANJË DHE NJË FESTË SURPRIZË/ 22-vjetori i Bella-s na frymëzoi (FOTO)

PUTHJE NË RRUGË, SHAMPANJË DHE NJË FESTË SURPRIZË/ 22-vjetori i Bella-s na frymëzoi (FOTO)

Ditëlindja e Bella Hadid nisi me urimin special të The Weeknd-it dhe foton ku dyshja puthej gjithë pasion. Por festa sigurisht nuk kishte nisur ende. Mëngjesi i nesërm duket se i ka gjetur bashkë dhe këngëtari u kujdes që 22-vjetori i saj të ishte perfekt me detaje.

 

Shampanjë e mirë!

 

Puthje romantike rrugëve, një darkë surprizë dhe 2 torta!

Hadid s’mund të ishte më e lumtur se kaq dhe në llogarinë e saj të Instagram-it ka ndarë momente nga dita e veçantë.