“Nusja” e Jozefinës më e nxehtë se kurrë! Ndez Instagramin me FOTON e fundit – AlpeGossip
“Nusja” e Jozefinës më e nxehtë se kurrë! Ndez Instagramin me FOTON e fundit

“Nusja” e Jozefinës më e nxehtë se kurrë! Ndez Instagramin me FOTON e fundit

Moderatorja e njohur, njëkohësisht e fejuara e djalit të Jozefina Topallit është një ndër vazjat më të komentuara të shtypit rozë. Kjo jo vetëm për faktin që është një moderatore mjaft e suksesshme, por edhe pasi do të jetë nuse në familjen e ish-kryetares së Kuvendit.

Ajo cilësohet si një nga vazjat më të bukura shqiptare, kjo për shkak të natyralitetit që e karakterizon. Ndërsa së fundmi Eva është shfaqur mjaft e nxehtë, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim gjithnjë ashtu të ëmbël dhe të thjeshtë.

Në foton e publikuar pak më parë në Instagram, Murati shfaqet artistike me make up të rënduar dhe në pjesën e sipërme të trupit pa veshje.