TRAVIS I DEDIKON KËNGËN E RE/ Kylie e publikon në llogarinë e saj në ”Instagram” – AlpeGossip
TRAVIS I DEDIKON KËNGËN E RE/  Kylie e publikon në llogarinë e saj në ”Instagram”

TRAVIS I DEDIKON KËNGËN E RE/ Kylie e publikon në llogarinë e saj në ”Instagram”

Kylie Jenner dhe Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre disa muaj më parë për shkak se reperi nuk mund t’i ofronte miliarderes një martesë dhe një tjetër fëmijë. Pas këtij momenti Jenner ka qenë shpesh kryefjala e mediave rozë për lidhje të ndryshme dashurie, të cilat deri më tani nuk janë konfirmuar ende nga ana e saj.

Ndërsa Travis ka publikuar këngën e tij më të fundit me titulk ‘Gatii’, e cila mësohet të jetë një dedikim për ish-partneren e tij.

Nga ana tjetër, Kylie nuk ka hezituar ta mbështesë publikisht Scott, duke publikuar projektet e tij muzikore edhe në llogarinë e saj në ‘Instagram’.