I LIDHUR ME ANËN/ Por Arsimi i shkruan vajzës së re në “Për’puthen”: Muzikë e mirë… (FOTO) – AlpeGossip
I LIDHUR ME ANËN/ Por Arsimi i shkruan vajzës së re në “Për’puthen”: Muzikë e mirë… (FOTO)

I LIDHUR ME ANËN/ Por Arsimi i shkruan vajzës së re në “Për’puthen”: Muzikë e mirë… (FOTO)

Pak ditë më parë një vajzë e re hyri në “Përputhen”. Vajza quhet Gladiola Zenelaj dhe ka tërhequr menjëherë vëmendjen e djemve në studio.

Pak minuta më parë, Gladiola realizoi një video live në Instagram, ku mes shumë komenteve ra në sy një koment nga Arsim Abduli.

“Muzikë e mirë Ola”, i shkroi ai shoqëruar me emojin e një zjarri. Kujtojmë se Arsimi është larguar nga “Përputhen” pak kohë më parë dhe është në një lidhje dashurie me Ana Lleshin.

Nuk dihet nga njihet ai me Olën apo çfarë i lidh, pasi konkurrentja u fut në program pas largimit të tij.