Morena Taraku ju lë pa “mend” me këtë pamje seksi (FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku ju lë pa “mend” me këtë pamje seksi (FOTO)

Morena Taraku ju lë pa “mend” me këtë pamje seksi (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku nuk di të ndalet me fotografitë provokative.

Në disa imazhe të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim shumë provokuese. Ajo mbante veshur një fund të shkurt, bluzë të zeze dhe një xhaketë ngjyrë limoni.

Ajo dukej shumë seksi dhe provokuese, kurse detaji më interesant janë getet me një vijë në mes.