Meshkujt nga Shqipëria apo Kosova? Ja kë zgjedh Fifi (FOTO) – AlpeGossip
Meshkujt nga Shqipëria apo Kosova? Ja kë zgjedh Fifi (FOTO)

Meshkujt nga Shqipëria apo Kosova? Ja kë zgjedh Fifi (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Fifi u vendos në një situatë të sikletshme gjatë natës së djeshme, në “Shiko Kush Luan”.

Në këtë emision ajo u pyet se cilët meshkuj janë më të mirë, shqiptarë apo kosovarë? Por ajo nuk preferoi që të bëjë ndasi duke u shprehur se të gjithë janë shqiptarë.

“Kjo është një pyetje…unë zgjedh meshkujt shqiptarë të Shqipërisë dhe shqiptarë të Kosovës”, tha ajo

Ndryshe, ajo dje publikoj dy projetet e saj të reja “Nanush 1” dhe “Nanush 2”.