Kërcen me tanga dhe i ngjeshet balerinit, Rashel Kolaneci i vë flakën ‘Xing-ut’ (VIDEO) – AlpeGossip
Kërcen me tanga dhe i ngjeshet balerinit, Rashel Kolaneci i vë flakën ‘Xing-ut’ (VIDEO)

Kërcen me tanga dhe i ngjeshet balerinit, Rashel Kolaneci i vë flakën ‘Xing-ut’ (VIDEO)

E ftuara e rradhës në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do të jetë ish velina e famshme Rashel Kolaneci.
Ajo u kthye sërish në emision por tashmë si një e ftuar speciale. Ndërkohë nga regjistirmet e programit kanë dalë disa pamje që do të ndezin rrjetin.

Rasheli ka nxjerrë në shesh format e saj bombastike teksa kërcen provokuese me një prej balerinëve të trupës së baletit të Tv Klan.

Kërcimi me tanga dhe sipër ajo mban një veshje krejtësisht transparente. Nuk kanë kursyer as kërcimet e ngjitura dhe prekjet sensuale.