Pas një pauze Tuna rikthehet me një ndryshim drastik. S’do t’u besoni syve (FOTO) – AlpeGossip
Pas një pauze Tuna rikthehet me një ndryshim drastik. S’do t’u besoni syve (FOTO)

Pas një pauze Tuna rikthehet me një ndryshim drastik. S’do t’u besoni syve (FOTO)

Pas lindjes së djalit pak kohë më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu ka preferuar të qëndrojë larg daljeve skenike. Ajo duket se ka dashur t’i japë vogëlushit të sjellë në jetë gjithë kohën e saj të mundshme, duke qëndruar shumë pak aktive nëpër rrjete sociale.

Këtë mbrëmje, këngëtarja ka postuar disa foto të reja në profilin e saj në ‘Instagram’, ku shohim se duket mjaft ndryshe.

Ndryshe nga ç’e shihnim më parë, këngëtarja bjonde ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve, duke u bërë brune.

Nuk dihet nëse Tuna e ka marrë vërtetë këtë vendim, apo është thjesht një paruke, pasi dhe veshja e saj dhe e miqve të saj përkon me një festë me maska.