Kur Soni Malaj xhironte klipin me “marinsin”! Si ka ndryshuar (FOTO) – AlpeGossip
Kur Soni Malaj xhironte klipin me “marinsin”! Si ka ndryshuar (FOTO)

Kur Soni Malaj xhironte klipin me “marinsin”! Si ka ndryshuar (FOTO)

Ishte koha kur Soni Malaj xhironte klipin romantik me “marinsin” “Të dua ty”. E veshur elegante, me flokët e kapur, këngëtarja shfaqet shumë ndryshe nga sa e njohim sot.

Fotot e publikuara nga “Gazeta Shqiptare”, shfaqin disa tendenca bukurie (vetulla e hollë) dhe makijazhi (grimi i errët) që kanë qenë shumë në modë.