KOHË MË PARË/ Kejsi Tola dhe Krusita kanë kënduar së bashku tek “Gjeniu i Vogël” (VIDEO) – AlpeGossip
KOHË MË PARË/ Kejsi Tola dhe Krusita kanë kënduar së bashku tek “Gjeniu i Vogël” (VIDEO)

KOHË MË PARË/ Kejsi Tola dhe Krusita kanë kënduar së bashku tek “Gjeniu i Vogël” (VIDEO)

Kejsi Tola dhe Krusita Stafa janë dy nga këngëtaret të cilat pa dyshim mund të themi se shkëlqyen me pjesëmarrjen e tyre në “Gjeniu i Vogël”. Sot ato janë pjesë e labelit “Threedots” por në fakt ato të dyja janë njohur shumë vite më parë që në kohën kur Krusita ishte fituese e ‘Gjeniut të vogël’.

Dy këngëtaret janë shfaqur në një duet, me këngën e Kejsit “Perëndeshë e fantazisë”, në hapjen e edicionit të ‘Gjeniut të vogël 5’.

Kanë kaluar gati 5 vite që nga ajo kohë dhe rastësia deshi që dy vajzat të bëheshin sërish bashkë dhe këtë herë si dy kolege të të njëjtit label.