TALENTI I FSHEHUR NË REP/ Kjo video e motrës së Encës do t’ju lërë gojëhapur – AlpeGossip
TALENTI I FSHEHUR NË REP/ Kjo video e motrës së Encës do t’ju lërë gojëhapur

TALENTI I FSHEHUR NË REP/ Kjo video e motrës së Encës do t’ju lërë gojëhapur

Motra e Encës, Uindi Haxhia, është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, ku tërheq shpesh vëmendjen me deklaratat pikante e pozat provokuese.
Mirëpo, së fundmi një postim aspak i zakontë i Uindit ka tërhequr vëmendjen e fansave në Instagram. Ajo shfaqet për herë të parë duke kënduar rep dhe të gjithëve i ka bërë përshtypje talenti i fshehur i Uindit.

“Jo, nuk po i futem muzikës. Megjithëse nuk i dihet.”- shkruan Uindi krahas videos ku të gjithë e kanë këshilluar t’a marrë seriozisht këtë punë.