SHAJNË ME GISHTIN E MESIT/ Ja çfarë bëjnë Roza Lati dhe Ana Lika kur takohen me njëra tjetrën (FOTO) – AlpeGossip
SHAJNË ME GISHTIN E MESIT/ Ja çfarë bëjnë Roza Lati dhe Ana Lika kur takohen me njëra tjetrën (FOTO)

SHAJNË ME GISHTIN E MESIT/ Ja çfarë bëjnë Roza Lati dhe Ana Lika kur takohen me njëra tjetrën (FOTO)

Roza Lati dhe Ana Lika janë dy prej figurave të ekranit mjaft të preferuara nga publiku shqiptar.

Ato janë mikesha dhe u pëlqen të argëtohen në praninë  njëra tjetrës, duke qenë se janë edhe mjaft të ngjashme në tip.

“Kur takon Roza Latin ndodh kjo”, shkruan Ana pranë fotos së publikuar ku shihet se vajzat po konsumojnë alkool.

Ndërkohë në foton pasardhëse shihen teksa shajnë me gishtin e mesit, po se për kë e kanë nuk dihet…