PËRFLITET SE ELIONA PITARKA ËSHTË SHTATËZANË/ Të gjithë po urojnë aktoren pas kësaj FOTO me barkun e fryrë – AlpeGossip
PËRFLITET SE ELIONA PITARKA ËSHTË SHTATËZANË/ Të gjithë po urojnë aktoren pas kësaj FOTO me barkun e fryrë

PËRFLITET SE ELIONA PITARKA ËSHTË SHTATËZANË/ Të gjithë po urojnë aktoren pas kësaj FOTO me barkun e fryrë

Aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka po përflitet se është në pritje të ëmbël. Shkak është bërë një foto ku Eliona shfaqet e veshur me një fustan të gjerë e barku i duket paksa i fryrë.

Në sy bien komentet që e urojnë aktoren për shtatzëninë e madje një ndjekëse shprehet e bindur se Eliona është në pritje të një vajze.

Nuk dihet sa të vërteta janë këto thashetheme dhe na mbetet të presim derisa Eliona të japë vetë një sqarim.

Kujtojmë që muajin e kaluar, Eliona mori propozim për martesë nga partneri.