“KUR MË SHEH MUA DJERSIN”/ Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me… – AlpeGossip
“KUR MË SHEH MUA DJERSIN”/ Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me…

“KUR MË SHEH MUA DJERSIN”/ Luizi-Oltës: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me…

Menjëherë pasi ka dalë nga dhoma ku qëndronte me Efi Dhedhes, Luiz Ejlli ka nisur sulmet ndaj banorëve që votuan kundër tij.
Dhe një ndër to ishte Olta Gixhari. Aktorja e njohur i tha këngëtarit se gjithmonë do votojë kundër tij sepse nuk ka respekt për të, ndërsa Luizi ia ktheu duke i thënë se do e bëjë të kërkojë vetë të dal jashtë.

Biseda mes tyre:

Luizi: Djersin se e di ça të pret

Olta: S’kam pikë respekti për ty

Luizi: Do të bëj të kërkosh ndihmën e publikut për me dal jashtë

Olta: Mbaje fjalën!