“KUSH MA KA ZËNË SHTRATIN?” Luizi nervozohet keq sapo del nga izolimi – AlpeGossip
“KUSH MA KA ZËNË SHTRATIN?” Luizi nervozohet keq sapo del nga izolimi

“KUSH MA KA ZËNË SHTRATIN?” Luizi nervozohet keq sapo del nga izolimi

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.