DEKLARAT E FORTË/ Bruno: Nuk po kërkoj për k**va, që kur… (FOTO) – AlpeGossip
DEKLARAT E FORTË/ Bruno: Nuk po kërkoj për k**va, që kur… (FOTO)

DEKLARAT E FORTË/ Bruno: Nuk po kërkoj për k**va, që kur… (FOTO)

Ai është një nga ish-konkurrentët më të dalluar të sezonit të tretë të “Për’puthen”. Është fjala për Bruno Shemsho, i cili arriti që të gjente dashurinë në program.

Ai doli çift me Florjana Gjinin, por pas disa kohësh u përhap lajmi se ata i kishin dhënë fund lidhjes. E teksa ndarja erdhi e papritur për fansat e tyre, këta të fundit janë mjaft kuriozë që të dinë se çfarë po ndodh me jetën e tyre.

Së fundmi, Bruno ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në “Instagram”. Njëri nga fansat e pyet atë nëse është në kërkim të një “gruaje”. Ish-konkurrenti nuk ka hezituar të përgjigjet, madje ka habitur me deklaratën e tij.

“Mirë, nuk po kërkoj për “kur*a” qëkur të gjithë njohim shumë prej tyre”, ka shkruan Bruno në përgjigjen e tij.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bën deklaratën e

Por, Shemsho nuk është mjaftuar me kaq. Këtë deklaratë të tij e ka plotësuar edhe me një shprehje, ku tregon “llojin” e dashurisë që ai preferon.

“Ndodhem në një restorant dhe një çift ngjitur meje tha: Le të ngopemi me njëri-tjetrin ndërkohë që shohim menunë. Dhe ky është lloji i dashurisë që dua,”-thuhet në shprehjen e postuar.

Të jetë ky një “thumb” për Ana Gjinin?! Ju kujtojmë që dyshja prej disa kohësh nuk janë në një lidhje me njëri-tjetrin. Kjo nuk është hera e parë që ato komunikojnë mesazhe të koduara në rrjete sociale.