Ditë relaksi për Xhensilën, ja çfarë bën këngëtarja… (FOTO) – AlpeGossip
Ditë relaksi për Xhensilën, ja çfarë bën këngëtarja… (FOTO)

Ditë relaksi për Xhensilën, ja çfarë bën këngëtarja… (FOTO)

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Ajka dhe nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por pak më pare ajo ka publikuar në “Instastory” një video ku e shohim duke u relaksuar në pishina.

Duket se këngëtarja Xhensila Myrtezaj i ka rifituar shpejt format e saj trupore.