Vajza e Obamës kapet “MAT” me të dashurin. Çifti po bënin… (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Obamës kapet “MAT” me të dashurin. Çifti po bënin… (FOTO)

Vajza e Obamës kapet “MAT” me të dashurin. Çifti po bënin… (FOTO)

Malia Obama, vajza e madhe e ish-Presidentit të SHBA-së Barack Obama, është kapur duke ecur dorë për dore me të dashurin e saj Rory Farquharson gjatë së enjtes së kaluar.

20 vjeçarja Malia dhe i dashuri i saj janë fotografuar në Londër të Anglisë dhe dyshja sipas fotografëve, po bënin shooping.

Malia dhe Rory janë takuar në Universitetin e Harvardit gjatë vitit të kaluar dhe dyshja kanë vazhduar lidhjen e tyre për një vit.