Një tjetër tur, në festën e beqarisë së Chiara Ferragni-t – AlpeGossip
Një tjetër tur, në festën e beqarisë së Chiara Ferragni-t

Një tjetër tur, në festën e beqarisë së Chiara Ferragni-t

Para pak kohësh blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni lajmëroi ndjekësit e saj në Instagram se në fund të kësaj vere do të vishej nuse.

Verës nuk i ka ardhur ende fundi por, blogerja 31- vjeçare duket se “i ka vënë punët para” me përgatitjet e dasmës. Dy ditë më parë ju treguam diçka nga festa e beqarisë së bogeres, por sot po ju bëjmë një tjetër tur me pjesën që ju mbeti pa parë nga festimet e ditës së djeshme.

Këtë fundjavë nëna e re duket se ja ka dedikuar tërësisht vetes dhe miqve të saj, me organzimin e një feste të çmendur beqarie.

Nën hashtag- un #ChiaratakesIbiza, blogerja- ka festuar ditët e fundit të beqarisë.

Det, diell, muzikë dhe alkool… Çfarë tjetër mund të presësh nga një festë beqarie në Ibiza?

 

Blogerja 31- vjeçare do të lidh kurorë së shpejti me partnerin e saj, 28- vjeçarin Fedez.

Chiara dhe Fedez para pak muajsh u bënë prindër të një djali të ciin vendosën ta quajnë Leone, ndërsa vetëm pas pak ditësh do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar.