Në 14–vjetorin e “Digitalb” Shakohoxha feston ditëlindjen, surprizohet nga kolegët dhe familjarët e tij – AlpeGossip
Në 14–vjetorin e “Digitalb” Shakohoxha feston ditëlindjen, surprizohet nga kolegët dhe familjarët e tij

Në 14–vjetorin e “Digitalb” Shakohoxha feston ditëlindjen, surprizohet nga kolegët dhe familjarët e tij

Mbrëmjen e djeshme i gjithë stafi i ‘Digitalb’ është mbledhur për të festuar 14-vjetorin e krijimit të tij. Megjithatë kjo nuk ishte e vetmja festë, sepse mes gjithë stafit ishte dhe dikush tjetër që me ndërrimin e akrepave të orës festonte ditëlindjen e tij. Komentatori sportiv, Dritan Shakohoxha ditën e sotme feston ditëlindjen, megjithatë kolegët dhe familjarët e tij vendosën ta surprizonin në mesnatë. Gazetarja sportive, Vilma Masha ka publikuar në ‘InstaStory’ një video nga ky moment. Shakohoxha shihet i emocionuar teksa djali i tij i sjell tortën dhe të dy shkëmbejnë një përqafim të ngrohtë babë e bir.