GOCA VËMENDJE/ 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë dimrit – AlpeGossip
GOCA VËMENDJE/ 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë dimrit

GOCA VËMENDJE/ 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë dimrit

Ju kemi thënë se grija do të jetë ngjyra e vitit, madje më shumë se e zeza. Nëse mendoni se kjo nuancë është e trishtë, madje monotone, e keni gabim!

Në sfilatat për prurjet e reja të sezonit 2023/2024, kjo ngjyrë dominoi si një qasje për të gjitha gocat që admirojnë elegancën dhe klasin në pamjen e tyre. Një prej artikujve që nuk duhet të mungojë në gardërobë duhet të jetë pulovra gri, e cila nëse vishet në mënyrën e duhur, me një fund të gjatë dhe me qëndisje për një “stil zonjash” apo me pantallona oversize për një look më casual, ju do të dukeni yll

Ja tetë mënyrat që ju duhen për kombinimin perfekt gjatë muajve të ftohtë të dimrit me versionin e pulovrës më të besuar për të gjitha ju!

#1 Spilë për të zbukuruar pamjen

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#2 E përdorni pulovrën në vend të shallit

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#3 E veshur me një minifund për në mbrëmje

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#4 Në vend të jelekut

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#5 E kombinuar me një rrip të madh në mes

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#6 Me krahët e zbuluar

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#7 Me streçe 

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë

#8 Si bluzë polo + këmishë

Goca vëmendje: 8 mënyrat si ta vishni pulovrën gri gjatë