I ÇUDIT TË GJITHË/ Kim Kardashian vesh fustanin e nusërisë dhe i bashkohet Kanye Westit në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
I ÇUDIT TË GJITHË/ Kim Kardashian vesh fustanin e nusërisë dhe i bashkohet Kanye Westit në skenë (VIDEO)

I ÇUDIT TË GJITHË/ Kim Kardashian vesh fustanin e nusërisë dhe i bashkohet Kanye Westit në skenë (VIDEO)

Kim Kardashian veshi një fustan nusërie dhe një vello teksa u bashkua në mënyrë dramatike me burrin e saj Kanye West (me të cilin ndodhet në proces divorci) në skenë në festën e promovimit të albumit të ri, “Donda” të enjten në mbrëmje.

Ajo kishte veshur një fustan të markës “Balenciaga Couture” ndërsa dilte në skenë në Soldier Field në Chikago për këngën e fundit të shfaqjes, “No Child Left Behind”, e cila shkaktoi një tërbim në stadium, shkruan DailyMail.Lexo Edhe:

Pavarësisht nga pamja, burimet e brendshme thonë se Kim dhe Kanye nuk janë përsëri bashkë, megjithatë janë përgjithmonë familje, sipas TMZ.

40-vjeçarja vodhi vëmendjen e shfaqjes ndërsa u shfaq së bashku me West dhe i bëri dedikim martesës së tyre shtatëvjeçare, pavarësisht se themeluesja e markës “SKIMS” kërkoi divorcin në shkurt.

Në një moment ai u pa duke i shkëlqyer asaj me një buzëqeshje në fytyrë ndërsa shikonte të kapte një Bibël në dorë.

Pavarësisht shfaqjes, çifti nuk janë përsëri bashkë dhe ishte thjesht një shfaqje mbështetjeje për Kanyen.

“Kim dhe Kanye gjithmonë kanë mbështetur përpjekjet e njëri-tjetrit dhe do të vazhdojnë ta bëjnë këtë në të ardhmen, pavarësisht nëse është një përpjekje bashkëpunuese apo jo”, tha një burim i brendshëm për TMZ.

I njëjti burim shtoi: “Kim ishte e lumtur ta bënte atë për Kanyen dhe ngjarjen, e cila ishte aq e rëndësishme për të”.

Dhe motra e saj Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner nxituan ta ndajnë atë moment me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

“Jashtëzakonisht e bukur”, shkroi miliarderja Kylie Jenner në Twitter dhe Instagram.

Ashtu si në dy koncertet paraprake të promovimit të albumit “Donda”, të cilat u mbajtën në stadiumin “Mercedes-Benz” në Atlanta, Kim solli të katër fëmijët e çiftit në tribuna.

Çifti ka sy vajza: North, tetë vjeçe dhe Çikago, tri vjeçe, dhe djemtë Saint, pesë vjeç, dhe Psalm, dy vjeç.

Kim dhe Kanye u martuan në Forte di Belvedere në Firence në vitin 2014. /Telegrafi/