NJË VIT I MBUSHUR ME DASHURI/ Këto janë momentet më të bukura të Kylie Jenner dhe vogëlushes së saj – AlpeGossip
NJË VIT I MBUSHUR ME DASHURI/ Këto janë momentet më të bukura të Kylie Jenner dhe vogëlushes së saj

NJË VIT I MBUSHUR ME DASHURI/ Këto janë momentet më të bukura të Kylie Jenner dhe vogëlushes së saj

Vajza e Kylie Jenner, Stormi, mbush plot 1 vjeç ditën e sotme. Ardhja e saj u zbulua me anë të një videoje në ‘Youtube’ ku mori 80 milionë shikime. Edhe pse ende një bebe, Stormi ka jetuar ëndrrën e secilit prej nesh. Disa nga momentet më të bukura të dokumentuara, mund t’i zbuloni këtu

Kur ajo mori dhuratë një çantë ‘Louis Vuitton

Kur ajo dhe Kylie, u kombinuan me veshje të ‘Fendi’

Kur ajo dhe Kylie u kthyen në flutura

Kur shkoi në pushime me ‘shoqet’

Kur Stormi udhëtoi me avion privat

Kur festa e Krishtlindjeve e gjeti me veshje ‘ekstra’

Kur Kylie nxorri në treg linjën e produkteve kozmetike dhe ia dedikoi Stormi-t

Kur Stormi u bë e famshme edhe në ‘Youtube’

Kur Stormi mori dhuratë një byrzylyk të personalizuar

Kur Stormi dhe kushërira e saj, Chicago, bënë një ‘sleepover’ të vogël.