ZBULON NJË SEKRET/ Enca vendos makeup aty ku nuk u shkon mendja (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON NJË SEKRET/ Enca vendos makeup aty ku nuk u shkon mendja (FOTO)

ZBULON NJË SEKRET/ Enca vendos makeup aty ku nuk u shkon mendja (FOTO)

Me këngët që kthehen menjëherë në hite dhe me pamjen e saj ekstravagante, Enca prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale.

Së fundmi me anë të një videoje në Instagram, Enca ka zbuluar një sekret të pamjes së saj.

Këngëtarja shfaqet duke lyer këmbët me makeup për t’i dhënë më shumë ngjyrë dhe shkëlqim.

Ka pasur edhe fansa që nuk e kanë kuptuar këtë metodë dhe i kanë shkruar këngëtares.

“Kush vendos makeup në këmbë? Për të qeshur”, është mesazhi i një fanseje të cilës Enca i është përgjigjur duke e quajtur veten perëndeshë.